MÖBLER / Möbler, övrigt / Soffsäng 10458554

nr 1045 8554

Soffsäng

1800-tal, bredd: 103

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 juli 2016
kl 19:13:54